Relokacje mieszkań

W jaki sposób można przeprowadzić się w Łodzi?

Łódź nie odbiega specjalnie charakterem swojej zabudowy od innych dużych miast naszego kraju i dlatego przeprowadzki w Łodzi odbywają się w tym mieście na zasadach dość typowych dla dużych aglomeracji. Na terenie samej Łodzi działa wiele firm, które zajmują się przeprowadzkami zarówno osób prywatnych, jak i firm czy różnych instytucji. Korzystając z usług takich firm można jednak trafić na kilka pakietów związanych z wyprowadzkami. Na czym one polegają i jak ostatecznie można się wyprowadzić na terenie tego miasta?

Wyprowadzka na własną rękę

Mało kto posiada własny samochód dostawczy i dlatego na przykład przeniesienie dobytku z całego domu wymagałoby robienia wielu kursów. Firmy oferujące przeprowadzki Łódź zazwyczaj umożliwiają więc możliwość wynajęcia samego pojazdu, razem z kierowcą. W tym wypadku 90% przeprowadzki wykonujemy samodzielnie. Sami się pakujemy, wnosimy rzeczy do samochodu, później wynosimy je na nowym miejscu i rozpakowujemy się. Firma zapewnia nam jedynie transport, co nie jest drogą usługą, a na pewno bardzo opłacalną.

Samochód do realizacji przeprowadzki w Łodzi

Pełny pakiet przeprowadzki w Łodzi

Można skorzystać także z dużo wygodniejszego pakietu, który jest droższy, ale oszczędza nasz czas i nerwy. W tym wypadku pracownicy firmy oferującej przeprowadzki w Łodzi, osobiście wykonają pakowanie i zabezpieczanie naszego dobytku. Wszystko wnoszą do samochodu i potem wynoszą, a na końcu zajmują się jeszcze rozpakowaniem. W najdroższych wersjach możemy liczyć tak naprawdę na wykonanie pełnej usługi. Pracownicy spakują dosłownie cały nasz dobytek, przewiozą go na nowe miejsce, a następnie korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia, rozpakują nas w nowym miejscu w taki sposób, że w zasadzie możemy po prostu wejść do domu, zrobić sobie obiad i usiąść przed telewizorem. Wybór zazwyczaj uzależniony jest tutaj od ilości wolnego czasu jak i zasobności portfela. Co jednak istotne, skorzystanie z usług zabezpieczenia mebli jest bardzo opłacalne. Pracownicy zadbają o solidne „opakowanie” mebli, co uchroni je przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie samego transportu na miejsce docelowe.

Poznaj ofertę firmy Fortis Przeprowadzi Łódź:

Fortis Przeprowadzki Łódź
ul. Księdza Stanisława Staszica 4
90-001 Łódź
tel. 514 555 800
email: kontakt@fortis-przeprowadzki.pl
strona internetowa: www.fortis-przeprowadzki.pl

Fortis - Baner

 

Dodaj komentarz